Skip to content Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home ANEMOON Forum Duikwaarnemingen-zout Sterfte bij Dreischor
Navigation
Document Actions

Sterfte bij Dreischor

Up to Duikwaarnemingen-zout
  • Sterfte bij Dreischor

    Posted by John de Jong at July 28. 2010
    Dit bericht zag ik op meerdere plaatsen, maar toch even op Anemoon zetten: http://www.duikforum.nl/duiken-algemeen/39278-massale-sterfte-bij-dreischor.html
    • Re: Sterfte bij Dreischor

      Posted by Lodewijk Roelen at August 02. 2010
      Afgelopen weekeinde bij Nieuwe Kerkweg wemelde het van het leven op ondiepte (zagers en garnaaltjes vooral!) maar richting 10 meter vielen wel de vele grijzige schimmelplekken op. Geen dode beestjes gezien gelukkig.
    • Re: Sterfte bij Dreischor

      Posted by Lodewijk Roelen at August 16. 2010
      Correctie op die 10 meter: die schimmelplekken zijn ook veel onderdieper heel algemeen. Vooral op plaatsen met veel hard substraat, en wonderlijk genoeg op diepere stukken weer veel minder.
      Wat wel daarnaast opvalt is dat de temperatuurverdeling zeker anders is dan in vorige jaren: afgelopen week ging ik bij de Nieuwe Kerkweg wat dieper kijken (steenbolken, gullen en pollak) maar tot 15 meter was het nog heerlijk zacht, terwijl het in andere jaren beneden de twaalf toch aanmerkelijk frisser werd. Heb de koudegrens niet opgezocht dus hoe diep deze ligt?
Powered by Ploneboard